Diyetisyenden (nutritionist) Online Diyet Danışmanlığı Paketi


Online Diyet

  Diyetisyeniniz bir mesaj kadar uzağınızda her an sorularınıza cevap veriyor. Bu sayede de profesyonel diyetisyen desteği sağlayarak diyette motivasyonunuzu artırmayı da hedefliyor ve sonuçlar elbette ki mutlu edici. Öncelikle kan tahlilleriniz istenir, genel sağlık durumunuz, beslenme rutininiz, alışkanlıklarınız dâhil tüm değerleriniz göz önünde bulundurularak size özel beslenme programınız hazırlanır. Eğer  İdeal kilonuzda olduğunuzu düşünmüyorsanız, online olarak birlikte zayıflama diyeti uygulayabiliriz .

 Beslenme yaşam şekliniz haline gelecek.
Kalıcı ve sağlıklı kilo kaybedeceksiniz.
Aylık program toplam en fazla 4 hafta sürmektedir. Beslenme programınızı duruma göre haftalık veya 10 ila 15 günde yenilenir.
Whatsapp üzerinden, mesaj yoluyla veya telefonla sormak istediklerinizi iletebilirsiniz.
Kilo takibinizi doğru şekilde kaydedebilmek için haftada 1 gün sabahları aç karnına aynı tartıda tartılıp bana iletmeniz yeterli olacaktır.

Diyet kişiye özel bir şey olduğunun unutulmaması gerek , 'Diyet yaparken; özlediğiniz, sıkıldığınız veya değiştirmek istediğiniz her şeyi iletebilirsiniz. Beslenmenize, sizin yaşam şeklinize göre yön vererek hem sıkılmadan sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza hem de kalıcı kilo vermenize yardımcı oluyorum. Sizde başarılı online diyet danışanlarımın arasına katılmak isterseniz, yapmanız gereken ilk şey benimle iletişime geçmektir'. 

 05055414699

www.instagram.com/dyt.nursenaardali

www.facebook.com/dyt.nursenaardali
www.diyetisyenmerkezi.com
www.bursadiyetisyeni.com 

Ayrıntıları öğrenin